Jazykové kurzy pro děti

Kurzy španělštiny pro děti zajišťuji v rámci školy, v dětských skupinách pro začátečníky
i pokročilé. Ve výuce se zaměřuji na to, aby kurz byl pro děti zajímavý a zábavný. Využívám proto různé pomůcky jako obrázky, španělské časopisy, knihy, křížovky, mapy. Dále s dětmi hrajeme hry, markýrujeme životní situace, vaříme španělská jídla a přitom se děti učí jazyk. 

V případě zájmu se mi ozvěte. Dáme spolu dohromady kurz na míru v rámci školy nebo kdekoli jinde. Kurzy mohou probíhat osobně, online nebo kombinací obojího. 

Od měsíce července 2020 budou postupně vypisovány kurzy, na které se bude možno přihlásit. 

Jazykové kurzy pro firmy

Ušijeme společně kurz na míru pro vaše zaměstnance nebo skupiny zaměstnanců. Plán a rozvrh můžeme přizpůsobit vašim možnostem a potřebám. Vyzkoušejte zkušební hodinu zdarma, abych vám ukázala jak je možné vést lekci zábavným a produk-tivním způsobem v každém věku. 

Individuální lekce

Máte náročný program a těžko byste si naplánovali hodinu výuky ? Zkuste on-line kurzy a termín budeme hledat společně podle vašeho pracovního týdne. Nebo preferujete učení "z očí do očí" a vyhovuje vám se potkat v průběhu pracovního týdne 
v Praze - pak máme možnost dohodnout pravidelné kurzy v předem stanoveném čase a místě.

U obou možností na začátku nastavíme vzájemné cíle a očekávání, ke kterým budeme společně hledat tu nejlepší cestu.

Ať už se vám jedná o to, domluvit se na vašich cestách do Španělsky mluvících zemí nebo pro práci v zahraničí - náplní kurzu se přizpůsobíme vašim cílům.