Pocházím z Jindřichova Hradce. Posledních 20 let žiji v Praze, která se mi stala domovem. Jsem vdaná. Mám 2 dcery, které se nám narodily v roce 2010 a 2014. 

Po úspěšně zakončených studiích na JČU v Českých Budějovicích jsem začala pracovat v obchodu (zejména v oblasti Telco a ICT). Nicméně po mateřské dovolené jsem zjistila, že nejlepší je, když dělám to co mě baví a dává smysl nejen mě, ale i mému blízkému okolí.

Jsem předsedkyní Spolku rodičů při ZŠ T.G. Masaryka, kterou navštěvuje moje dcera. V rámci Spolku rodičů jsme velmi aktivní a snažíme se obohatit prostředí školy o další impulzy a pomáhat dětem a škole, kde se dá. Jsem také aktivní členkou zapsaného spolku Dolní Holešovice. Pořádáme akce, jejichž výtěžek vracíme zpátky do prostředí Holešovic nejen pomocí organizování volnočasových aktivit pro děti a dospělé, ale i koordinací aktivit s podporou plánů pro rozvoj Prahy 7 v sociálních a kulturních oblastech. Potkala jsem zde spoustu zajímavých a inspirativních lidí, se kterými je radost pracovat na něčem co nejen baví, ale i pomáhá. 

Již při studiích jsem začala poznávat Španělsko jako au-pair a později na pracovních stážích. Naučila jsem se španělsky, což ráda a s nadšením využívám pro výuku španělštiny.

Kromě toho všeho se ráda věnuji gastronomii, zahradničení, sportu a cestování. 

Těším se na spolupráci! 😉